Monitoring floty

Strona główna / Monitoring floty

Monitoring floty

Posiadając IVECO, możesz doposażyć swój pojazd w usługi monitoringu floty. Wachlarz usług łączności wchodzący w skład IVECO ON jest szeroki, możesz zatem wybrać to, czego potrzebuje Twój biznes.

Dane o flocie dostępne od ręki, także mobilnie. 

Część z proponowanych przez nas usług jest bezpłatna . Wymaga jednak dostępności modułu telematycznego w samochodzie i podpisania umowy na świadczenie usług łączności. 

Portal i aplikacja IVECO ON to Twój pulpit do szybkiego sprawdzenia stanu pojazdów . W ramach dostępu możesz uzyskać informacje na temat zużycia paliwa w każdym zarejestrowanym w usłudze pojeździe z Twojej floty, sprawdzić informacje o stylu jazdy kierowców, a także przeczytać wskazówki pozwalające na optymalizację stylu jazdy .
A dodatkowo  sprawdzisz historię zrealizowanych już przejazdów . To nie tylko monitoring, to także bezpieczeństwo Twoich współpracowników oraz floty !  

Aplikacja mobilna IVECO ON

Uproszczona wersja portalu IVECO ON  jest dostępna jako aplikacja na telefon komórkowy do pobrania z App Store oraz Google Play. Pomimo swojej prostoty aplikacja pozwala na szybki dostęp do wielu praktycznych danych . Zawiera pulpit nawigacyjny
z głównymi wskaźnikami, ranking najlepszych kierowców i najlepszych pojazdów
we flocie, mapę z podsumowaniem przejazdów wybranego modelu. A wszystko to pod ręką, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz
.  

Sprytne zarządzanie dzięki raportom

Mając dostęp do portalu IVECO ON, masz również dostęp do cyklicznych raportów podsumowujących stan Twojej floty. Raporty SMART oraz Raporty Bezpiecznej Jazdy mogą być wysyłane na Twoją skrzynkę mailową. Pierwszy z nich zawiera dane dotyczące parametrów zużycia paliwa i zachowania kierowcy, które są monitorowane za pomocą algorytmu DSE. Drugi zawiera dane zebrane z systemów bezpieczeństwa pojazdu, które pomogą sprawdzić, w jaki sposób pojazd może być bardziej bezpieczny na drodze.  

Twoja flota w Twoim zasięgu, w czasie rzeczywistym

Dostęp do trasy w czasie rzeczywistym, analiza ryzykownych zachowań kierowców, informacje o przekroczeniach prędkości  - te i wiele innych korzyści to atuty usługi zarządzania flotą oferowanej przez Verizon Connect . Dzięki współpracy IVECO z firmą Verizon masz możliwość wydajniej i efektywniej zarządzać swoją flotą z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Narzędzia wchodzące w skład systemu telematycznego Verizon Connect Fleet ułatwiają zapewnienie bezpieczeństwa floty, zbieranie szczegółowych danych dotyczących działalności oraz ustawienia ostrzeżeń i przypomnień o  przeglądach okresowych pojazdów. Dostęp do danych masz w czasie rzeczywistym, dzięki czemu  zwiększasz produktywność swojej firmy i oszczędzasz. Zarówno praca kierowców, jak i zachowanie pojazdu są dla Ciebie bardziej przejrzyste. Bez zakończenia trasy znasz dokładne lokalizacje i czas w nich spędzony, monitorujesz zużycie paliwa i emisję CO2. 

Koszt usługi Verizon Connect jest zależny od Twoich potrzeb biznesowych. Do dyspozycji są 3 pakiety – Essential, Essential Tacho oraz Enhanced.  Już w podstawowym pakiecie otrzymujesz dostęp
do informacji na temat lokalizacji pojazdów, zużyciu paliwa oraz monitoring stanu pojazdu. 

Nasz doradca podczas zakupu pojazdu dobierze usługi korzystne dla Twojej firmy i pomoże w rozpoczęciu korzystania z usług łączności. 

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.