IVECO Daily MY2024

Strona główna / IVECO Daily MY2024

Nowe IVECO Daily: kultowy furgon i wszechstronne podwozie w nowej odsłonie

Nowe IVECO Daily: kultowy furgon i wszechstronne podwozie w nowej odsłonie

IVECO Daily pozostaje wierny swojemu DNA – to prawdziwy partner w sukcesach biznesowych użytkowników. Model potwierdza swoje skupienie na potrzebach kierowcy ze szczególnie zmienioną ergonomią wnętrza kabiny i technologii pokładowej, a także nowymi usługami łączności rozszerzonymi na całą gamę, które sprawią, że pojazd stanie się ponownie preferowanym wyborem pojazdem menedżerów flot i ulubieńcem kierowców.

Nowy IVECO Daily to również wersje elektryczne i  zasilane CNG, oraz dedykowane usługi wsparcia Klientów pomagające w przechodzeniu na alternatywne źródła energii.  Sprawdź ofertę IVECO Capital w programie „Mój Elektryk

Funkcje w kabinie zapewniają kierowcy doskonałe doświadczenie

Funkcjonalna tablica przyrządów

Nowa deska rozdzielcza z gotowymi do użycia schowkami została zaprojektowana tak, aby ułatwić Ci życie dzięki uchwytom na telefon i tablet, bezprzewodowemu ładowaniu i miejscu na wszystkie Twoje rzeczy.

Konfigurowalny zestaw przyrządów

Z łatwością odczytasz wszystkie informacje o pojeździe na standardowym 10-calowym zestawie wskaźników z szerokim ekranem i większymi czcionkami. Do wyboru są trzy układy, które można łatwo przełączać za pomocą przycisku na dźwigni pod kierownicą

Nowy system multimedialny Infotainment

Ciesz się życiem na pokładzie dzięki 10-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości, który jest zintegrowany z deską rozdzielczą. Nawigacja jest prosta i intuicyjna, pozwala na podłączenie smartfona i korzystanie z aplikacji IVECO Driver Pal za pomocą mikrofonu w kabinie.

Radio DAB

Nowe radio DAB można łatwo obsługiwać za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego i funkcji rozpoznawania głosu, a także podłączyć urządzenie mobilne.

Komfortowe fotele

Siedzisko, oparcie i zagłówek z pianki z pamięcią kształtu zapewniają większe bezpieczeństwo i komfort oraz doskonałe wrażenia z jazdy. Fotele i dźwignie zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić częste wsiadanie i wysiadanie, typowe dla misji dostawczych.

Bezkluczykowy dostęp

Dostawy są szybkie i wygodne dzięki nowej funkcji bezkluczykowego dostępu, polegających na obsłudze centralnego zamka oraz włączaniu i wyłączaniu silnika bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni.

Jakie silniki w nowym IVECO Daily?

Daily oferuje szeroką gamę silników, dzięki czemu możesz wybrać wydajność, która pasuje do Twojej misji. Wiesz, że możesz liczyć na moc, trakcję, ładowność i szybką reakcję, których potrzebujesz, aby wykonać pracę wydajnie i przy niskim całkowitym koszcie posiadania.

  

2,3-litrowy silnik Diesla F1A z układem SCR

• Moc w zakresie od 116 do 156 KM

 

3,0-litrowy silnik Diesla F1C z SCR

• 3 zakresy mocy od 160 do 207 KM

• Moment obrotowy do 470 Nm

3,0-litrowy silnik F1C na sprężony gaz ziemny CNG

• 3 zakresy mocy od 160 do 207 KM

• Moment obrotowy do 470 Nm

DAILY CNG.

Twój ekologiczny partner zasilany gazem.

Zmniejsz swój ślad węglowy - bliski zerowej emisji dwutlenku węgla dzięki biometanowi - i uwolnij swoją firmę, aby mogła realizować nieograniczone dostawy w miejskich strefach niskiej emisji i w objętych regulacjami obszarach o dużym natężeniu ruchu, działając wydajnie dzięki mocnemu i responsywnemu silnikowi CNG. A Ty możesz cieszyć się absolutną przyjemnością z jazdy i oszczędnością paliwa dzięki Daily HI-MATIC CNG wyposażonemu w naszą wyjątkową 8-biegową przekładnię automatyczną.

eDAILY.

Więcej niż elektryk.

Ciesz się pełną swobodą jazdy bez emisji spalin i hałasu dzięki tej samej wszechstronności, solidności, mocy i ładowności, które są znakiem rozpoznawczym gamy Daily. Wybierz eDaily z pełnej gamy ze wszystkimi nadwoziami i wszystkimi konwersjami, wiedząc, że możesz liczyć na najwyższą wydajność i maksymalną przyczepność. Więcej niż pojazd: eDaily to ekosystem połączonych ze sobą rozwiązań i usług zaprojektowanych specjalnie w celu ułatwienia przejścia do e-mobilności i płynnego korzystania ze wszystkich jej zalet. 

Doskonały komfort jazdy w nowym IVECO Daily

Szeroki wybór tylnych zawieszeń, od pneumatycznego inteligentnego zawieszenia AIR-PRO po nowe mechaniczne tylne zawieszenia, zapewniające znakomite właściwości pojazdu.

AIR-PRO


Inteligentne zawieszenie

Zawieszenie pneumatyczne zapewnia niezwykle komfortową jazdę i doskonałą stabilność, chroniąc Ciebie i Twój ładunek. Masz pełną kontrolę: możesz wybrać najlepszą konfigurację, nadając priorytet komfortowi lub wydajności w zależności od potrzeb. Specjalny przełącznik na tablicy przyrządów i grafika TFT ułatwiają zarządzanie całym systemem za dotknięciem palca. 

Nowe tylne zawieszenie - Technologia kompozytowa

Nowe tylne kompozytowe zawieszenie piórowe o progresywnej sztywności, dostępne jako opcja dla wersji z pojedynczym kołem, umożliwia zwiększenie ładowności, zapewniając jednocześnie osiągi porównywalne ze standardowym zawieszeniem dwupiórowym.

HIMATIC 

Pełna przyjemność z jazdy

Ciesz się komfortem, bezpieczeństwem, oszczędnością paliwa i osiągami dzięki nowoczesnej 8-biegowej automatycznej przekładni HI-MATIC. Nowa, wielofunkcyjna, ergonomiczna dźwignia zmiany biegów z selektorem trybów jazdy jeszcze bardziej poprawia wrażenia kierowcy.

IVECO Daily Furgon lub podwozie – dopasowany do Twoich potrzeb

Daily jest uwielbiany za swoją wyjątkową wszechstronność: niezależnie od misji, w gamie Daily znajdziesz idealne Daily do swojego biznesu - od ciężkich prac w trudnym terenie po transport ludzi i towarów.

DAILY 4x4.

Żaden teren nie jest zbyt trudny.Żadna dostawa nie jest zbyt trudna dla Daily 4x4: wiesz, że bezpiecznie dotrzesz do celu, niezależnie od tego, jak bardzo jest on odległy i trudny do osiągnięcia.

Kabina brygadowa do przewozu osób.

Twój zespół w pracy.

Najlepszy sposób na bezpieczny i wygodny transport zespołu i materiałów, z przestrzenią ładunkową zoptymalizowaną tak, aby można było zorganizować materiały dokładnie tak, jak są potrzebne do wydajnej pracy.

DAILY 7 Ton.

Twój idealny partner.

Podwójne koła, DMC 7,2 t, 6 rozstawów osi do wyboru, całkowita długość pojazdu ponad 10 metrów: dzięki swojej wyjątkowej wszechstronności Daily 7 Ton jest idealnym partnerem w każdej misji.

Minibus.

Najlepszy do przewozu ludzi.

Bez względu na to, jaki jest Twój cel transportowy, znajdziesz dla siebie Daily Minibus, który zapewni najlepszy w swojej klasie komfort, niski całkowity koszt posiadania i stale poszerzane portfolio połączonych usług

Nowy IVECO Daily - systemy bezpieczeństwa

TRAFFIC JAM ASSIST - ASYSTENT JAZDY W KORKACH

Automatycznie podążaj za ruchem ulicznym i pozostań na swoim pasie ruchu.

LANE CENTERING - UTRZYMYWANIE POZYCJI NA ŚRODKU PASA RUCHU

Automatyczny układ kierowniczy nieustannie utrzymuje pojazd na pasie ruchu

TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z FUNKCJAMI STOP&GO

Bezpiecznie poruszaj się po drodze, automatycznie nadążając i zatrzymując się za pojazdem jadącym z przodu.

AEBS + CITY BRAKE

Dzięki niemu zniwelujesz ryzyko zderzeń w ruchu miejskim i ochronisz pieszych przed zagrożeniem.

TURN ASSIST - ASYSTENT SKRĘTU

Bezpieczne skręcanie, automatyczne hamowanie w celu uniknięcia zderzenia.

INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI Z ROZPOZNAWANIEM ZNAKÓW DROGOWYCH

Zawsze przestrzegaj ograniczenia prędkości i zachowaj bezpieczeństwo dzięki alertom i rozpoznawaniu znaków drogowych.

SYSTEM INFORMACJI O MARTWYM POLU WIDZENIA

Skręcaj bezpiecznie, chroniąc rowerzystów.

OSTRZEŻENIE O MARTWYM POLU I OTWARCIU DRZWI

Zmieniaj pas ruchu i manewruj pewnie, bezpiecznie otwieraj drzwi.

REAR CROSS TRAFFIC BRAKING - HAMOWANIE PODCZAS RUCHU POPRZECZNEGO Z TYŁU

Cofaj bez obaw.

Usługi IVECO

Pełny rozwój najnowocześniejszych pojazdów jest ważny, aby zapewnić naszym klientom rozwiązania w zakresie mobilności, które najlepiej spełniają ich potrzeby. W IVECO naszym celem jest poprawa produktywności i rentowności firm naszych klientów. Osiągamy to poprzez maksymalizację czasu sprawności i wydajności pojazdów, bezpieczeństwa kierowców i ochrony środowiska.


Skuteczność


Usługi IVECO z zakresu sprawności zostały opracowane w celumaksymalizacji czasu sprawności pojazdu poprzez unikanie nieplanowanych przestojów dzięki monitorowaniu pojazdu w czasie rzeczywistym, zewnętrznej diagnostyce oraz harmonogramom konserwacji i napraw.

Produktywność i wydajność

IVECO pomaga zmniejszyć zużycie paliwa, zoptymalizować trasy ipoprawić styl jazdy kierowców dzięki raportowaniu i analizie osiągów pojazdów, zapewniając bardziej produktywną i wydajną pracę przy niższych kosztach eksploatacji.

Opieka nad kierowcą oraz bezpieczeństwo i ochrona


Poprawia poziom komfortu i bezpieczeństwa, aby jazda była łatwiejsza i przyjemniejsza. Usługi Driver Care wspierają kierowcę, dzięki czemu prowadzenie pojazdu jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Usługi bezpieczeństwa i ochrony mają na celu promowanie bezpieczniejszego stylu jazdy, monitorowanie wydajności

Części i akcesoria

Nasza bogata oferta wysokiej jakości części i usług pozwala dostosować pojazd do indywidualnych potrzeb i poprawić jakość czasu spędzanego w pojeździe.

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.