IVECO Eurocargo MY2024

Strona główna / IVECO Eurocargo MY2024

Nowe Eurocargo. Gotowe na każdą misję.

Nowe Eurocargo z nową technologią i zasilaniem gazem ziemnym w całej gamie jako idealny wybór do każdego zadania transportowego.

•     Niezwykle wszechstronny pojazd IVECO Eurocargo wyposażony w nowe silniki CNG – to jedyny w całej gamie pojazd o masie od 12 do 19 t oferujący zasilanie gazem ziemnym.

•     Nowa 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów ZF poprawia komfort jazdy i zwiększa oszczędność paliwa nawet o 5%.

•     Nowy, w pełni konfigurowalny, cyfrowy zestaw wskaźników oraz system multimedialny Infotainment oferują mnóstwo funkcji opracowanych z myślą o kierowcy.

•     Nowe zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS) obejmują ochronę szczególnie narażonych uczestników ruchu drogowego, zwiększając bezpieczeństwo na pokładzie pojazdu  i na drodze. 

Nowe Eurocargo to jak dotąd najbardziej zaawansowana wersja w historii tej gamy. Przeprojektowany cyfrowy kokpit, nowe systemy ADAS - Advanced Driver Assistance Systems, cyfrowe usługi zaawansowanej łączności i jeszcze więcej cech wpływających na zrównoważony rozwój w gamie CNG sprawiają, że Eurocargo to pojazd ciężarowy, którym chce się jeździć. To naprawdę potężny atut dla wszystkich przewoźników.

Zasilanie gazem ziemnym do każdego zadania transportowego – pierwszy w swojej klasie 

Nowy silnik CNG Tector 7 o pojemności 6,7 litra jest dostępny w trzech wersjach: 220 KM, 250 KM i 280 KM. Oprócz większej pojemności silnika i większej mocy, pojazd ciężarowy oferuje najlepsze w swojej klasie zużycie paliwa, a także niższą emisję CO2: do -10% w porównaniu z silnikiem wysokoprężnym Tector 7.

Nowa 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów – większa wydajność i komfort jazdy 

Nowa standardowa skrzynia biegów jest dostępna zarówno w modelach z silnikiem wysokoprężnym, jak i zasilanym CNG, oferując jeszcze większą wydajność. 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów ZF8-HP ma stać się pierwszym wyborem Klientów, zapewniając zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 5%. W wyposażeniu opcjonalnym dostępna jest też automatyczna skrzynia biegów Allison 3000.

Nowy, konfigurowalny, cyfrowy zestaw wskaźników i zegarów oraz system 
Infortainment zwiększający komfort kierowcy

Zmodernizowana deska rozdzielcza ma ułatwiać życie kierowcy na pokładzie, oferując wygodę i więcej możliwości. Nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników i zegarów z  10-calowym wyświetlaczem  zajmuje centralne miejsce w kabinie, oferując bogatą grafikę zapewniającą doskonałą czytelność i błyskawiczny odczyt informacji o pojeździe. Wyświetlacz można konfigurować zgodnie z preferencjami kierowcy tak, by zmniejszyć rozpraszanie uwagi i poprawić użyteczność.  Nowe elementy sterujące na kolumnie kierownicy  sprawiają, że wszystko znajduje się w zasięgu ręki. 

Kolejną technologiczną innowacją w kabinie jest nowy 7-calowy ekran dotykowy systemu Infortainment , który umożliwia kierowcy korzystanie z cyfrowego świata na pokładzie, a także dostęp do nawigacji. Dostępne są również: radio DAB i kamera cofania. Osoby w kabinie mogą w pełni korzystać z dwóch portów USB do ładowania inteligentnych urządzeń, zaś Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają podłączenie smartfona z systemem iOS lub Android, zapewniając dostęp do znanych aplikacji używanych na co dzień przez kierowcę. Każde zadanie transportowe zaczyna się od kluczyka – nowy model wyposażono w nowy elektroniczny kluczyk o nowoczesnej i wytrzymałej konstrukcji, dostosowanej do trudów zadań transportowych. 

Nowe zaawansowane systemy wspomagające kierowcę (ADAS) oraz funkcje 
jazdy autonomicznej poziomu 2 zapewniają znakomite wrażenia 
z jazdy oraz poprawiają bezpieczeństwo.

Nowe Eurocargo spełnia wszystkie nowe wymagania  Rozporządzenia w sprawie ogólnego bezpieczeństwa ruchu drogowego (GSR)  dzięki zastosowaniu nowej architektury elektronicznej opracowanej z myślą o obsłudze wielu nowych systemów. Obejmuje to przygotowanie do montażu blokady alcolock, inteligentnego asystenta prędkości (ISA), system informowania o obecności obiektów przed martwym polem, system informowania o obecności obiektów w martwym polu (BSW), wykrywanie cofania (RD), sygnał zatrzymania awaryjnego (ESS), system ostrzegający przed niezamierzonym opuszczeniem pasa ruchu (LDW).

Nowe Eurocargo jest gotowe do każdego zadania transportowego dzięki zróżnicowaniu i elastyczności

Za sprawą niezwykle wszechstronnych konfiguracji nowe Eurocargo jest gotowe do każdego zadania transportowego. Wytrzymałe podwozie pojazdu o masie od 7,5 do 19 ton idealne obsłuży dostawy miejskie, lokalne, budowlane, komunalne, a nawet terenowe w przypadku Eurocargo 4x4. Dostępnych jest ponad 11 000 kombinacji modelu Eurocargo, dzięki czemu klienci mogą wybrać pojazd idealny do swoich konkretnych zadań transportowych – bez względu na poziom wyspecjalizowania.

IVECO Services: skrojone na miarę potrzeb Klientów kompleksowe rozwiązanie w zakresie mobilności

Nowy model Eurocargo jest częścią kompleksowego portfolio usług opracowanych z myślą o poprawie produktywności i rentowności firm Klientów poprzez maksymalizację czasu dyspozycyjności i wydajności pojazdu, bezpieczeństwa kierowcy oraz ochrony środowiska. Celem jest zapewnienie Klientom kompleksowego rozwiązania w zakresie mobilności, idealnie spełniającego ich wymagania.

Usługi z zakresu dyspozycyjności  IVECO Uptime  mają na celu zminimalizowanie braku dyspozycyjności pojazdu poprzez unikanie nieplanowanych przestojów dzięki monitorowaniu w czasie rzeczywistym, diagnostyce zdalnej i harmonogramom serwisowania. Usługi z zakresu produktywności i wydajności  Productivity & Efficiency  pomagają Klientom zmniejszać zużycie paliwa, optymalizować trasy i poprawiać styl jazdy kierowców. Usługi z zakresu troski o kierowcę  Driver Care  oraz bezpieczeństwa i ochrony  Safety & Security  mają na celu promowanie bezpiecznej jazdy i zwiększanie bezpieczeństwa kierowców. Bogata oferta  części i akcesoriów  umożliwia natomiast spersonalizowanie pojazdu. Ponadto  IVECO CAPITAL  oferuje klientom kompleksowe rozwiązania finansowe, w tym leasing i usługi ubezpieczeniowe na wszystkich rynkach.

Nowe funkcje łączności zwiększają wygodę kierowcy i produktywność

Każdy pojazd Eurocargo jest odtąd wyposażony w standardowy moduł Connectivity Box, co czyni z niego najbardziej skomunikowany model Eurocargo w historii. Przewoźnicy zyskują dostęp do usług cyfrowych IVECO, w tym monitorowania pojazdów ciężarowych i diagnostyki zdalnej (ograniczenie przestojów), a także narzędzi do zarządzania flotą z poziomu portalu Klienta IVECO ON. 

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.


Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.