Historia firmy

Strona główna / Historia firmy

Historia

Krótko o tym jak sub dealer marki IVECO stał się jej dealerem.

Wyszynki

Tutaj to wszystko zaczęło się w 1999 roku.

Od blisko 20 lat nadrzędnym celem firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług. Nasze działania zorientowane są na długą kooperację z klientem, dlatego staramy się zapewnić nie tylko najnowsze urządzenia diagnostyczne i narzędzia specjalne, ale również wiedzę, doświadczenie i fachową obsługę. Potwierdzone jest to licznymi certyfikatami, dyplomami i autoryzacjami producentów pojazdów, układów pneumatycznych i hamulcowych, olejów i producentów filtrów. Trafnie wykonana diagnoza, bezproblemowo wykonana usługa, szeroki dostęp do części to nasze podstawowe atuty.

Piła  [2012]

W grudniu 2012 roku otworzyliśmy drugi oddział naszej firmy w Pile na ulicy Wawelskiej 115, od tamtej pory staramy się systematycznie poszerzać spektrum oferowanych przez nas usług, by w pełni kompleksowo spełniać wymagania naszych klientów oraz działać jako subdealer marki IVECO.

Gorzów Wielkopolski [2016]

W 2016 roku otworzyliśmy trzeci oddział naszej firmy. Powstał on w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Podmiejskiej 15a, sąsiadując ze Stacją PKN ORLEN, od tamtej pory staramy się systematycznie poszerzać spektrum oferowanych przez nas usług, by w pełni kompleksowo spełniać wymagania naszych klientów.

Motaniec k. Szczecina [2018]

Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam na otwarcie kolejnego serwisu w Motańcu k. Szczecina (gm. Kobylanka). Rok 2018 to rok wielkich doświadczeń i zmian. To w tym roku przekształciliśmy się z sub dealera na dealerem marki IVECO. Od tego też roku na naszych oddziałach serwisujemy i sprzedajemy samochody marki IVECO w pełnym zakresie i asortymencie.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.