Nowy oddział Iveco GSC w Poznaniu

Strona główna / Aktualności / Nowy oddział Iveco GSC w Poznaniu
Nowy oddział Iveco GSC w Poznaniu

Od 1 czerwca 2023 oficjalnie rozpoczął działalność nasz nowy punkt handlowo-serwisowy IVECO GSC w Swadzimiu.

W obiekcie prowadzona jest sprzedaż nowych pojazdów gamy lekkiej i średniej IVECO. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich pojazdów marki IVECO.

Poznański oddział IVECO GSC mieści się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym tuż przy drodze wojewódzkiej nr 92 (Warszawa – Świebodzin), w pobliżu węzła drogi ekspresowej S11. Do dyspozycji klientów przygotowano duży i wygodny parking 5500 m2. Budynek o powierzchni 1500 m2 mieści w sobie komfortową poczekalnię, w której klienci mogą wygodnie spędzić czas w oczekiwaniu na realizację usług. Znajdziemy tam również Biuro Obsługi Klienta oraz biura handlowe. Największą część budynku stanowi hala serwisowo-magazynowa o powierzchni ponad 1100 m2 z 12 stanowiskami naprawczymi, wyposażonymi w niezbędne narzędzia specjalistyczne oraz magazynem części zamiennych.

O kompleksową obsługę klientów dba wykwalifikowana kadra techniczna obsługująca serwis i magazyn części, a także zespół specjalistów zajmujący się sprzedażą pojazdów. Jest to już 4 punkt handlowo-serwisowy Iveco GSC. Serdecznie zapraszamy.

Godziny otwarcia:

Pn.- Pt. 7:00 – 18:00

Sob.  7:00- 15:00

Serwis:

ul. Wschodnia  8
62-080 Swadzim

tel. +48 693040066

mail: serwis.poznan@grupagibas.pl

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.